jingyuqin 5BTN Кожа Копче Случај За Nissan Altima Maxima Infiniti ЕКС FX G37 Q60 QX50 QX70 Smart Keyless Entry Далечински Фоб Маска
Ново

jingyuqin 5BTN Кожа Копче Случај За Nissan Altima Maxima Infiniti ЕКС FX G37 Q60 QX50 QX70 Smart Keyless Entry Далечински Фоб

DEN 153.00
DEN 181.44

Во форма достапна за нарачката


Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Кожа Leatherette
Боја : Како на Сликата шоу
Батон : 5 Копчиња
Карактеристики :
Заштита на копчето од нула
100% нови, токму како на сликата
За скролување не се вклучени
Fitment :
За Nissan
За Infiniti
И други модели..
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како копче за капакот на сликата во подолу.
Важна Забелешка :
Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Leatherette Копче Капак (Не вклучуваат далечински Автомобил копче)
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Главните својства

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
jingyuqin

Избор на купувачот