Бања 3 начини месинг туш поставите вградени кутија миксер контрола тапа вентил полирање хром 8 10 12 инчен врнежи од дожд туш главата
Ново

Бања 3 начини месинг туш поставите вградени кутија миксер контрола тапа вентил полирање хром 8 10 12 инчен врнежи од дожд туш

DEN 9573.00
DEN 11966.40

Во форма достапна за нарачката

Бања 3 начини месинг туш поставите вградени кутија миксер контрола тапа вентил полирање хром 8 10 12 инчен врнежи од дожд туш главата
Туш постави систем вклучуваат :
1.Дувачкиот плоштадот хром позлатен туш главата (8/10/12 инчен изберете),ако ви е потребна промена тркалезна форма,ве молиме контактирајте со нас.
2.Дувачкиот хром позлатен 3 функции туш контрола вентил
3.Дувачкиот хром позлатен рака туш
4.Дувачкиот chrom позлатен рака туш носителот
5.ПВЦ хром туш црево
6.Дувачкиот туш рака
Сите додатоци за комплетен Туш вентил поврзување на тема големина : 1/2"
Други Предмети Препорачувам
Превозот : -ве Молиме да земете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. -Објектот ќе се брод од 5 дена(Обично во 1-3 дена),Превозот од Кина пост воздух mail/Aliexpress express/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/DPEX/Amarex express. -Ние ќе напишете пониска содржина вредност на превозот сметка за да се избегне или намали увоз доход,исто така, можете да оставите порака да ни каже фактура вентил. -Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Гаранција : -Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена по производ беше доставен. Повратни информации : -Ние ја опишуваат предмети, како и што можам. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам -Ако објектот оштетени на превозот начин,ве молиме контактирајте со нас,ајде да се преговара за да се вратат или да испратите некоја нова. -Ако не се задоволни со објектот,ве молиме не се отвори спорот,контактирајте со нас е подобар начин да се реши проблемот. -Ако ви се допаѓа објектот,ве молиме да дадете 5 ѕвезди повратни информации. Ви благодариме и да уживате во вашата шопинг.

Главните својства

Туш форма:
Плоштад
Материјал:
Дувачкиот
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Број На Модел На:
S510
Бренд Име:
MELLRAIN
тапа материјал:
Дувачкиот
Рака туш & носителот материјал:
Дувачкиот
Под вода допрете материјал:
Дувачкиот
Туш Главата Материјал:
Дувачкиот
Туш црево Материјал:
црево
Миксер вентил стил:
3 начини со вградени кутија
Инсталација Метод:
Монтажа На Ѕид

Избор на купувачот