Прилагодливи Краток Shifter Extender Про Коло Shifter За Hond* Civi* Интегра CRX B16 B18 B20 D Серија
Ново

Прилагодливи Краток Shifter Extender Про Коло Shifter За Hond* Civi* Интегра CRX B16 B18 B20 D Серија

DEN 1309.44

Во форма достапна за нарачката


Прилагодливи Краток Shifter Extender Про Коло Shifter За Hond* Civi*C Интегра CRX B16 B18 B20 D Серија
Боја : Сина, Сребрена, Црвена, Црна, Златна, Виолетова
Материјал : Алуминиум и Нерѓосувачки челик
Пакет : 1 x краток shifter Extender
Fitment :
За 1988-2000 [email protected] Civi*C со Б/Д Серија Мотор
За 1988-1991 [email protected] CRX со Б/Д Серија Мотор
За 1993-1997 [email protected] Del Sol со Б/Д Серија Мотор
За 1990-2001 [email protected] Itegra со Б/Д Серија Мотор
За Хонда и [email protected] возила со Б или Д серија мотор/пренос

Главните својства

Тип На Објект:
опрема shift knob
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
41inch
Објектот Ширина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Година:
Универзална
Објектот Висина:
5inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
Хонда
Бренд Име:
germrun

Избор на купувачот