20pcs 4ml Празни Eyeliner Бамбус Течни Козметички Сад Течни Eyeliner Шише DIY Празни Козметички Пакување Контејнери
Ново

20pcs 4ml Празни Eyeliner Бамбус Течни Козметички Сад Течни Eyeliner Шише DIY Празни Козметички Пакување Контејнери

DEN 2901.00
DEN 3119.52

Во форма достапна за нарачката


Бамбус Празни Козметички Пакување Контејнери, Бамбус Течни Eyeliner Цевка
20pcs/многу
Точка Име : Eyeliner Цевка
Капацитет : 4ml
Материјал : Бамбус
Бесплатен Превозот

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
4ML
Број На Модел На:
ZZYXBSY4

Избор на купувачот