П QIHANG ПВЦ Врежана Европски Стил Заштита на Животната средина Не-плетени Дневна Соба во ЖИВО Позадина Позадина 10M*0.53 M=5.3 М2
Ново

П QIHANG ПВЦ Врежана Европски Стил Заштита на Животната средина Не-плетени Дневна Соба во ЖИВО Позадина Позадина 10M*0.53 M=5.3

DEN 1379.00
DEN 1621.92

Во форма достапна за нарачката


Топло Совети : Подолу фотографии покажуваат внатрешни работи топла светла снимањето ефекти (За референца само)
Бразил клиент Информации :
(време на испорака и даночната стапка )
посебна линија-YW : до 30-90 дена , може слободно данок .Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Ние брод преку EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,Fed Ex и така натаму,
3.Бидете сигурни дека ќе имаат точни адхезивна паста за работа. Микс позадина паста што доаѓа како прав во посебен кофа пред да го фрлаат во корпата или ролери фах ќе се користи за работа.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Доколку купите повеќе од 2 ролни, ние ќе брод вашата објект со ЕМС ИЛИ FEDEX ИЛИ ТНТ ИЛИ USPS, вие не треба да додадете превозот цена. Се применуваат на паста. Направите ова, дури и ако си оди за да ставете неколку парчиња пред да се откажам од нив; ќе сакате да се добие лепило исклучување на табелата пред да се сушат.
Плаќање
1.3 плоштадот Тежина : 1. Промешајте и со мешање се држи за да се отстранат сите грутки, но не толку добро што ќе се стави на многу на воздух во микс.Предмети се испраќаат само по уплата. Некои новини, како што се винил поддржани или лесни, бараат одредена паста. Овој процес се нарекува " резервација.
ПРОЗОРЦИ : до 7-15 дена, 110% даночна стапка .Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.Истурете течни лепила директно во кофа или ролери послужавник.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис.Повеќе youbuy, толку повеќе ќе се спаси. треба да обезбеди CPF.Се чисти навивач : штом секоја лента на позадината е пипнат и да се издвои, користете чиста, влажна сунѓерот за чистење на маса, но не се мачат да се исушат на површината.53 m × должина од 10m = 5.Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност.Ние се потпираме на нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.

Главните својства

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Полиестер влакна
Површински Третман:
Врежана
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Број На Модел На:
QH318071/QH318072/QH318073/QH318074
Бренд Име:
П QIHANG
Големина на:
10M*0.53 M=5.3 М2
лепак и прав:
не вклучуваат
Шема се повторува големина на:
0.53 m
Пакет:
1 РОЛНА

Избор на купувачот