10pcs/Многу Нови Контрола на Јачина на звук Копче за Исклучување на Прекинувачот за Заклучување Лента Кабел Конектор Флекс За iPhone 6 6G 4.7 Замена Поправка Делови
Ново

10pcs/Многу Нови Контрола на Јачина на звук Копче за Исклучување на Прекинувачот за Заклучување Лента Кабел Конектор Флекс За

DEN 493.00
DEN 657.12

Во форма достапна за нарачката


Нови Контрола на Јачина на звук Копче за Исклучување на Прекинувачот за Заклучување Лента Кабел Конектор Флекс За i Phone 6 6 G 4.7" Замена Поправка Делови
Опис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за i Phone 6 6 G Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено. Голема количина на залиха Совршена Состојба. Никогаш не се користат во Компатибилен со : За i Phone 6 6 G Пакет вклучуваат 10pcs x ( Контрола на Јачина на звук Исклучување Flex Кабел За i Phone 6 6 G )
Превозот
Ние shiping на светот. Повеќето од објектите ќе бидат испратени во 48hours. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
EMS : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-7 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена. Кина Пост Воздух Mail : 15-30 работни дена. За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачот се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа
Плаќање
Ние препорачуваме употреба Зачувам, и исто така прифаќаме Кредитна Картичка. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака. За безбедност resons, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress.
Гаранција & Се Враќа
Ние обезбедуваме 1 година warrantity. Ние тест секој производи пред брод, ние гарантираме 100% работи. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба). Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од кина до вашата локација). По 1 месец на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот цена. Откако ќе го добиете врати објект, ние ќе испрати назад како е можно posibble. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот дел.
Повратни информации
Вашето мислење е многу improtant за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Нашиот систем автоматски се враќа на истото повратни информации за вас, откако добиле вашите Позитивни Повратни информации. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство .

Главните својства

боја:
Со Метал Заграда, Не Метал Заградата
Бренд Име:
Поправка Geek
Број На Модел На:
за iphone 6
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Избор на купувачот