Cuculus 2018 Нови Платно медицинска сестра чевли Солидна Жените Платформа Секојдневен Чевли на Жените со Рамни Дното feminino Жените чевли 437
Ново

Cuculus 2018 Нови Платно медицинска сестра чевли Солидна Жените Платформа Секојдневен Чевли на Жените со Рамни Дното feminino

DEN 426.00
DEN 775.20

Во форма достапна за нарачката


- WELCOME -
13131
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА :
ЕУР
35
36
37
38
39
40
41
Жените НАС
5
6
6.5
7.5
8.5
9
9.5
Нозете Должина ( Инчи )
8.86"
9.06"
9.25"
9.45"
9.65"
9.84"
10.04"
Нозете Должина ( CM )
22.5 cm
23.0 cm
23.5 cm
24.0 cm
24.5 cm
25.0 cm
Беа 25,5 см
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ МЕТРИ ДОЛЖИНА :
СЛЕДНИТЕ СИТУАЦИЈА ИЗБОР ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА(+1) :
Напомена : Драг Пријател, ве молиме избор на правото големина во зависност од вашите Нозе Должина (Пета До Пети), ако не може да се сигурни дека вашата големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме
Бренд :
Cuculus Saturatus
M odel :
437
Големина на :
34-41
Горниот Ма terial :
Платно
Outsole Ма terial :
Гума
Евалуација од Клиенти
МОДЕЛ ШОУ
ТРГОВСКИ ИНФОРМАЦИИ : 1. Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација 2. Потврдете Адреса Со Име и презиме Сите производи ќе бидат бидат тестирани строго пред превозот. Драги Ценети купувачи, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Espeically Русија Купувачи, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, што е многу важно. 3. 72 Часа Брза Испорака Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда (освен Одмор).Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 72 часа), ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро. 4. Кина Пост, Epacket, DHL Ние брод во светот со Кина, Воздухот Пост, E-пакет,Aliexpress Стандард, DHL и така натаму. Ние сме unabl за контрола на времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица, услуги,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. 5. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди повратни информации. Тоа е многу важно за нас, немојте да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас. Ние сме искрени продавачот, ние ќе ви послужи додека вашето задоволство. ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ, АКО ЗАДОВОЛНИ ! Точноста на опис на производот Комуникација со продавачот Превозот време ве Молиме контактирајте со нас во прв пат ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!

Главните својства

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име:
CUCULUS SATURATUS
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
437/437
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Избор на купувачот