Американската Простор Алуминиум Црното Злато Двокреветни И Една Бања Кошница Полица Антички Злато Бања Прибор Сет
Ново

Американската Простор Алуминиум Црното Злато Двокреветни И Една Бања Кошница Полица Антички Злато Бања Прибор Сет

DEN 1344.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Бања Полици
Бренд Име:
AUSWIND
Материјал:
AM
Полица Материјал:
Алуминиум легура
Монтиран:
Агол
Носителот Површина По Завршувањето:
бронза
Инсталирајте Стил:
Топ Вметнување Тип
Број на Групи:
Dual Ниво
Број На Модел На:
DSA

Избор на купувачот