HANQIU Бренд Мажите Самоубиец Јакна 2018 Есен Солидна Памук Homme Воена Палто Мода Писма Везови Windbreaker Машка Јакна
Ново

HANQIU Бренд Мажите Самоубиец Јакна 2018 Есен Солидна Памук Homme Воена Палто Мода Писма Везови Windbreaker Машка Јакна

DEN 1855.00
DEN 3567.36

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме изберете големина
според нашите големина форма. Сите димензии wehave лично мери и реалноста се обиде.
Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB)
висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме!
2017 НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
HANQIU
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
Стенд
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Rib ракав
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Дебелина:
Тенка
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Маскирани:
No
Број На Модел На:
Јакна
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Сезоната:
Пролет,Есен
Возраст Опсег:
18-32
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL
Пол:
Мажите,Човекот,Машко
Материјал:
100%памук

Избор на купувачот