Huawei P10 Лајт случај силикон јасно TPU Huawei Нова P10 Лајт случај покрие мека TPU coque телефон fundas P10lite назад capas 5.2 инчен
Ново

Huawei P10 Лајт случај силикон јасно TPU Huawei Нова P10 Лајт случај покрие мека TPU coque телефон fundas P10lite назад capas

DEN 237.00
DEN 295.68

Во форма достапна за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Huawei P10 Лајт случај силикон јасно TPU Huawei Нова P10 Лајт случај покрие мека TPU coque телефон fundas P10lite назад capas 5.2 инчен

Главните својства

Материјал:
Роуз, Злато
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Ткаеше,Животно,Спортски,Транспарентен,Jewelled
Големина:
for Huawei ascend coque Huawai Girl capinha handphone Mobile
Карактеристики:
за Huawi Huaweii bollmann) телефон Покриеност Huwawei Huawi телефон hoesje Huaw
дизајн:
Цвет Шема Сјајот Bling Дијамант Кристал Назад случај;
Дизајн 1:
Ултра Тенок Јасно Транспарентен Мека TPU Позлата Покритие;
Стил:
Луксузни Модерни Домот Мода Фантазија Симпатична;
Функција:
Нечистотија-отпор, shockproof, заштита од Гребење и Dama;
тип 1:
тип 2:

Избор на купувачот