Мајка и Ќерка се Облекуваат Облека Семејство Изгледа Мајка, Мама и Ќерка за Појавување на венчаница Поставите Девојки Принцеза Вечер Фустан
Ново

Мајка и Ќерка се Облекуваат Облека Семејство Изгледа Мајка, Мама и Ќерка за Појавување на венчаница Поставите Девојки Принцеза

DEN 2730.00
DEN 2730.24

Во форма достапна за нарачката


СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!
само добар квалитет на стоката е дозволено да се продава во оваа продавница!
Цената е за едно лице само
ако треба за мајка и деца pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за девојка и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за девојка. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми. Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
ЗА ГОЛЕМИНА
Големина /запис
должина (cm)
градите (cm)
Тежина(кг)
предлагам висина(cm)
дете 4 T
64.5
71
/
110
дете од 5/6 T
68
75
/
120 дете 7/8 T 73 80 / 130
дете 9 T/10 T
77
84
/ 140 дете 11 T/12 T 77 87 / 150 Мајка L 81 90 / / Мајка XL
84 93 / /
Мајка ми XXL 87 96 / /
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Главните својства

Големина:
mom one size, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Фустани
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Формално
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал компоненти:
Полиестер влакна 75% памук 25%
Боја Класификација:
сива
Уметност.Нема.(член број):
T1h8qy61
плус материјал:
Памук
Применливи Сезона:
Во текот на летото
Примена предмет:
Мајка и ќерка облека
Големина:
100cm 110cm 120cm 130cm 140cm 150cm
Бебе момчиња и девојчиња:
Женски
Стил:
Принцезата
Облека категорија:
Во здолниште

Избор на купувачот