Бесплатен Превозот голем попуст RBL-330 DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големото око кукла со убава Коса симпатична играчка
Ново

Бесплатен Превозот голем попуст RBL-330 DIY Голи Blyth кукла роденденски подарок за девојка 4colour големото око кукла со убава

DEN 1872.00
DEN 3600.00

Во форма достапна за нарачката


Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница. Функција :
Секоја кукла очи има четири видови на боја , задниот дел на главата има согласност со прстен , повлечете го прстенот а потоа очи се трансформира еднаш.
Ако било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас слободно ! ^-^

Главните својства

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Бренд Име:
QBTD
Предупредување:
БЕЗ ХРАНА
Карактеристики:
Цртан филм,Мини,Образовни,DIY Играчка
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
15-30cm
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Matryoshka Кукла,Интерактивни Кукли
Форма:
1/6
Број На Модел На:
RBL
Батеријата:
NO

Избор на купувачот