Силиконска Гума Пред Wiper Ножеви За Volvo S60 2011 2012 2013 2014 2015 ,26+20 Шофершајбната Wiper Авто Автомобил Додатоци
Ново

Силиконска Гума Пред Wiper Ножеви За Volvo S60 2011 2012 2013 2014 2015 ,26+20 Шофершајбната Wiper Авто Автомобил Додатоци

DEN 624.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


Wiper Ножеви За Volvo S60 2011-2016
( 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година)
Возачот Големина : 26 инчи(65cm)
Патникот Големина : 20 инчи(50cm)
Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители . 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .

3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Главните својства

Објектот Тежина:
0.3kg
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Име На Модел:
CPC1
S60-Година:
2014,2015,2011,2012,2013
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
Mikkuppa
Volvo Модел:
S60
Година:
2016Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
20inch
Објектот Ширина:
26inch
Модел, Име:
CPC113
Количина:
Пар
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
автомобил се направи:
За Volvo S60
Потекло:
NingBo Кина
Пред Wiper Големина На:
26+20
Адаптер:
Специфични-Fit

Избор на купувачот