10pcs RJ11 Конектор Женски Телефонски Приклучок Адаптер 616pcb-4p4c Црна Густа rj11 Приклучок Конектор
Ново

10pcs RJ11 Конектор Женски Телефонски Приклучок Адаптер 616pcb-4p4c Црна Густа rj11 Приклучок Конектор

DEN 283.00
DEN 362.88

Во форма достапна за нарачката


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$9.5
$9.5
$9.5
$7.8
$7.5
$7.7
$22.5
$9.52
wy-приклучок-крај
RJ11 Конектор Женски Телефонски Приклучок Адаптер 616pcb-4p4c Црна Густа rj11 Приклучок Конектор
Заштита на животната средина материјали, притисок стабилност, брз одговор
Пакет содржи : 10pcs

Главните својства

Должина на кабел:
rj11 4p4c
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
RJ11 Конектор Приклучок

Избор на купувачот