Бренд 2017 Нова мода жените топката 925 Сребрен шарм нараквици и висок квалитет на Модата Накит
Ново

Бренд 2017 Нова мода жените топката 925 Сребрен шарм нараквици и висок квалитет на Модата Накит

DEN 114.00
DEN 119.52

Во форма достапна за нарачката


Опис :
acheter плус que 2 компјутери, obtenir 5% де RÉDUCTION де réduction!
Ве молиме имајте во предвид : ние изберете ПРОЗОРЦИ за превозот тука само за некои земјата лесно да се купи ова, ние ќе брод тоа преку хонгконг пост.ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот. ви благодариме.
Опис :
Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил
Состојба : brande-нови
Она што?s во пакет :
1 buc бренд-нови хривнија како на слика
opp вреќа.(без дарот пакет за оваа точка)
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост.
2-примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
3-Хонгконг Пост.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
ios
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
B062
Бренд Име:
YUEYIN
Обликотшема:
Лице
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба,Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Должина:
Length
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на купувачот