LHX Мини Катанец Прекрасна Pikachu Заклучување на Иста за Мажи Жени Пар со Патувате Спорт Багаж Торба Ранец Чанта h
Ново

LHX Мини Катанец Прекрасна Pikachu Заклучување на Иста за Мажи Жени Пар со Патувате Спорт Багаж Торба Ранец Чанта h

DEN 285.00
DEN 491.52

Во форма достапна за нарачката


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : LHX Мини Катанец Прекрасна Pikachu Заклучување на Иста за Мажи Жени Пар со Патувате Спорт Багаж Торба Ранец Чанта
Предмет : MMS507
Заклучување Тип : Катанец
Key Type : Рамни копче за заклучување
Материјал : Цинк Легура+ABS
Заврши : Никој
Додатоци :
Заклучување*1 PCS
Скролување*2 ПАРЧИЊА
Големина(Должина*Ширина) : 42mm*50mm
Нето Тежина : 59g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 68g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Специјалност :
1, Висок квалитет на Заклучување на Ззп;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.


Главните својства

Големина:
Different Size
Број На Модел На:
MMS507
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец
Бренд Име:
HAIBOAT
Специјално:
Прекрасна Pikachu Катанец
Тежина:
80g
Материјал:
Цинк Легура+ABS
Заклучување Структура:
Станот Копче За Заклучување
Додатоци:
Заклучување *1, Внесете*2,
Пакет:
Меур торба
Примена:
Катанец,Багаж Торба За Заклучување,Патна Торба,Спортска Торба
DIY Материјали:
Дрво

Избор на купувачот