KAVIS Мода Кожа Кредитна Картичка Паричникот Боја Мажите Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Мали Паричникот Тенок Тенка Машки Мини Walet стегач за пари
Ново

KAVIS Мода Кожа Кредитна Картичка Паричникот Боја Мажите Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Мали Паричникот Тенок

DEN 480.00
DEN 922.08

Во форма достапна за нарачката


Љубезно Ве Молиме Да Напомена :
Ние ќе ја испратите вашата нарачка, без подарок кутија. Ако сакате да се добие оригинален подарок кутија. ќе треба да плаќаат екстра $3.99 кутија такса.

Главните својства

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Употреба:
Кредитна Картичка
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Кутија
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
7.6cm
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
100% Вистински Кожа
Бренд Име:
KAVIS
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Тежина:
0.07kg
Број На Модел На:
KA0026-Кафе (Жени/Женски)

Избор на купувачот