Бренд 2017 Есен Зима Нови Mens Јакни И Палта Две страни Двојно Носат Машка Јакна Мода Тенок Мажите Удобно Врвот
Ново

Бренд 2017 Есен Зима Нови Mens Јакни И Палта Две страни Двојно Носат Машка Јакна Мода Тенок Мажите Удобно Врвот

DEN 2592.00
DEN 5082.24

Во форма достапна за нарачката


започнете

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
AFS СРНИ
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Јака:
Стенд
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Број На Модел На:
HSJP8570
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Избор на купувачот