Пролет 2018 Слаби Мајка Фармерки Жена Искинатите Фармерки За Womem Висока Половината Молив Панталони Pantalon Femme Тексас Фармерки Панталони Feminino
Ново

Пролет 2018 Слаби Мајка Фармерки Жена Искинатите Фармерки За Womem Висока Половината Молив Панталони Pantalon Femme Тексас Фармерки

DEN 826.00
DEN 1179.36

Во форма достапна за нарачката


Жена Искинатите Фармерки За Wome 2017 Средината На Половината Молив Панталони Pantalon Femme Дизајнер Тексас Панталони Есен Жените Фармерки Мајка Тесни Фармерки
ПРОИЗВОД INFARMATION
Производ Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Летни / Пролет / Есен Дизајн Функција : Мода Кул Боја : Како на Сликата Големина : S-M-L-XL Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво Чистење
ПРОИЗВОД INFARMATION
1. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.3937 инч, 1 инч=2.540 cm.
1.Конечниот Квалитет Assureance Фотографии на производи е навистина? Да, слики се направени од страна на самите себе.Сите слики покажа дека е 95-98% вистина.Но, може да биде затоа што се прикаже надвор боја. Јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена? Ви благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме
2.Топло Совети
На експрес превоз Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по Завршено плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ве молиме проверете ги следење imformation на следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани.
3.За Повратни Информации
Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, ве молиме потврдете го доби цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти сиромашна повратни информации, ние и ветуваме да ги реши сите проблеми за вас,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако се задоволни Детали опис 5star Комуникација 5star Превозот Брзина 5star

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Одговара Тип:
Редовни
Измијте:
светлина
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Декорација:
Гроздобер,Се Мијат,Избелени,Џебови,Искината,Шупливи Надвор,Изгребани
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
M1102
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Plaid
Стил:
Повик
Име:
Жените Фармерки / Женски Панталони
Големина:
S-M-L-XL
боја :
како Слика
Suitbale За Сезона:
Лето / Пролет / Есен
Материјал:
памук + полиестер
Дебелина:
Умерена
Популарната Елемент:
Избелени / Женски Гроздобер
Моден Фармерки За Жени:
фармерки жени
Мрежа крои Женски Панталони:
фармерки панталони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачот