НОВИОТ Патнички Lifter се Префрлат Пред Право, на Задното Лево или Десно Одговара 07-13 Toyota Camry е корола RAV4 84810-02050
Ново

НОВИОТ Патнички Lifter се Префрлат Пред Право, на Задното Лево или Десно Одговара 07-13 Toyota Camry е корола RAV4 84810-02050

DEN 311.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Име На Модел:
84810-02050
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2007-2013
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
Malcayang
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0cm
Специјални Функции:
Електричен Прозорец Господар Префрлате
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на купувачот