LED Велосипед Светлина MTB Велосипед Предни Задни светла за ABS Глава, Опашка Taillight на возилото Светло за Велосипед возење Велосипед Додатоци
Ново

LED Велосипед Светлина MTB Велосипед Предни Задни светла за ABS Глава, Опашка Taillight на возилото Светло за Велосипед возење

DEN 115.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Стегачот може да ротира 360 степени и да се прилагоди од гром и гума подлошки. Така што ќе може да на задоволително ниво
решавање на вашите проблеми.
Лесен, компактен, отпорен на вода, лесен за инсталација и лесен за носење.
Спецификации :
Материјал : ABS
Боја : Бела / Портокал / Виолетова / Црна (изборен)
Моќност : 3 W
Напојување : 3 * AAA батерии (НЕ се вклучени)
Прозрачна флукс : 400 lumens
Објектот големина на : 6 * 4 * 2.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Главните својства

Напојување:
Батеријата
Монтажа Сместување:
Рамка
Бренд Име:
Cooloh
сертификација:
XX
Број На Модел На:
HN062

Избор на купувачот