2017 нови дише нето работи чевли женски класичен бел спортски чевли Британски стил мрзливи чевли zapatillas deportivas mujer
Ново

2017 нови дише нето работи чевли женски класичен бел спортски чевли Британски стил мрзливи чевли zapatillas deportivas mujer

DEN 943.00
DEN 992.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Fall2017
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Insole Материјал:
Гума
Функција:
стабилност
Применливи место:
Хард Суд
Горната Висина:
Медиум намали
Функција:
Дише,Масажа
За Растојание:
Маратон(>40km)
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Напредни
Outsole Материјал:
Гума
Технологија:
макс воздух
Бренд Име:
Akexiya
Број На Модел На:
добри чевли

Избор на купувачот