315mhz 2 Копче ЗА Далечинско Учење код 1527 EV1527 За Портата гаражни врати контролер Аларм 315mhz Приемник
Ново

315mhz 2 Копче ЗА Далечинско Учење код 1527 EV1527 За Портата гаражни врати контролер Аларм 315mhz Приемник

DEN 182.00
DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!
Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!
Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација. Alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!
Не те : Овој далечински управувач само поддршка за учење код (1527) на примачот Овој далечински управувач не можат да се клонираат други далечински контроли, тоа е само 1527 кодирани со далечински управувач.
Спецификации : Оперативен фреквенција :
315 MHz Батеријата модел : CR2016 *2 Не батеријата Тежина : 28g Големина : 59mm x 28mm х 8мм Растојание : До 50 метри Пакет се вклучени : 1 x Далечински Управувач ( Без батерија )
(Два лика на копчето Случаен испорака) Забелешка : Овој предмети испрати без мало Пакување ,но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор.

Главните својства

Број На Модел На:
433
Канал:
2
Фреквенција:
315 Mhz
Пакет:
No
Безжична Комуникација:
RF
Употреба:
Универзална
кодот:
1527
Апликацијата пример 1:
Гаража врати пристап на системот за контрола
Апликацијата пример 2:
Електронски порти, за пристап на системот за контрола
Апликацијата пример 3:
Електрични апарати за контрола на
Апликацијата пример 4:
Автомобил sunroofs контрола
Апликацијата пример 5:
Контрола на системи за греење
Апликацијата пример 6:
светлината се префрлите

Избор на купувачот