25 жените нов тенок чипка јака поврзана маица без ракави F1712 шупливи
Ново

25 жените нов тенок чипка јака поврзана маица без ракави F1712 шупливи

DEN 787.00
DEN 1311.36

Во форма достапна за нарачката


Облека големина сите код должина 57
градите 94 рамо 46
прирачник за мерење на грешка 2-4 CM
главната фото

Главните својства

Големина:
One Size
Бренд Име:
OHCLOTHING
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Видете табела
Стил:
Новина
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Појас
Дебелина:
Стандард
Пол:
Жените
Комбинација форми:
Еден
компонента содржина:
51% (вклучувајќи)
Ткаенини:
Други
Наведени сезона/година:
Пролет 2017
Големина:
All code

Избор на купувачот