IC нови оригинални БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ LT1167CS8 LT1167 НОВИ IC SOP8 10PCS/МНОГУ
Ново

IC нови оригинални БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ LT1167CS8 LT1167 НОВИ IC SOP8 10PCS/МНОГУ

DEN 619.00
DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
LT1167CS8
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена

Избор на купувачот

UCC28C45D UCC28C45 28C45 SOP8 TI
Ново
UCC28C45D UCC28C45 28C45 SOP8 TI
Во форма достапна за нарачката
DEN 827.00
Класификација на производот: