10pcs/многу не ' Рѓосувачки челик Шарм лежиште за Накит DIY Изработка на злато сребро срцето Монистра Spacer Лежиште за ѓердан
Ново

10pcs/многу не ' Рѓосувачки челик Шарм лежиште за Накит DIY Изработка на злато сребро срцето Монистра Spacer Лежиште за ѓердан

DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.8 mm,
10*10мм,дупка 1. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит.
Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. се надеваме дека ќе може да се прифати. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања.
Други Similer Мушка :
Име : срцето лежиште за белегзија или ѓердан
Боја : Како се покаже ,злато боја или челик боја
Големина : 7*8мм дупка 1. Превозот на плаќање не се враќа. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу.com/store/504548.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. pls waitting трпеливо. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите.8 mm
15*15mm,дупка 3мм
Материјал : Нерѓосувачки челик
Цена за 10pcs/многу
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму . Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите.

Главните својства

Метална боја:
7mm, 10мм, 15mm
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Срцата
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ILYSY
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешниот Дијаметар:
7*8mm/10mm/15mm

Избор на купувачот