AFFLATUS Цртан филм Бебе Поларна Мечка Платно Слика За Детска Соба Нордиските Ѕид Уметност Печати Платно Постер Декорација Сликарство Без Рамка
Ново

AFFLATUS Цртан филм Бебе Поларна Мечка Платно Слика За Детска Соба Нордиските Ѕид Уметност Печати Платно Постер Декорација Сликарство

DEN 218.00
DEN 265.92

Во форма достапна за нарачката


AFFLATUS Цртан филм Бебе Поларна Мечка Платно Слика За Детска Соба Нордиските Ѕид Уметност Печати Платно Постер Декорација Сликарство Без Рамка

Главните својства

Големина (Инчен):
13X18 cm Формулиран, 15X20 cm Формулиран, 20X25 cm Формулиран, A4 21X30 cm Формулиран, 30X40 cm Формулиран, 40X50 cm Формулиран, 50X70 cm Формулиран, 60X80 cm Формулиран
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
AY201706 000032
Тип:
Платно Printings
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Бренд Име:
Afflatus
оригиналниот:
No
Стил:
Нордиските
Мулти Уметност Стил:
Маслото Уметност Стил/Акварел Ликовна Уметност Стил
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Избор на купувачот