Висок квалитет накладките за Maico Ц1 Тешко Enduro Cruiser R 1 Супербајк hunderbike I Ii X 1 Supercross 50cc 225100040
Ново

Висок квалитет накладките за Maico Ц1 Тешко Enduro Cruiser R 1 Супербајк hunderbike I Ii X 1 Supercross 50cc 225100040

DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет накладките за Maico Ц1 Тешко Enduro Cruiser R 1 Супербајк hunderbike I Ii X 1 Supercross 50cc 225100040 Спецификација : Високо квалитетен диск кочница Овој производ е погоден за В 1 Тешко Enduro 50 - 1999 Cruiser 50 - 1999 R 1 Супербајк 50 - 1999 Thunderbike јас 50 - 1999 Thunderbike Ii 50 - 1999 X 1 Supercross - 1999 Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Главните својства

Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Година:
2000 година
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
Диск лист
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Име На Модел:
50
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Висина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
300g
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
10cm

Избор на купувачот