Ново Срце облик на мала рамка шупливи pendant за жените на подарок
Ново

Ново Срце облик на мала рамка шупливи pendant за жените на подарок

DEN 135.00
DEN 180.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Метална боја:
со синџир, само pendant
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGTHAI
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
60080356
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Позлатени

Избор на купувачот