Пред LED Светло Мотоцикл Пак Сигнал Огледала Страна Rearview Огледало За Хонда CBR1000RR 2004-2011 CBR954RR 2002-2003
Ново

Пред LED Светло Мотоцикл Пак Сигнал Огледала Страна Rearview Огледало За Хонда CBR1000RR 2004-2011 CBR954RR 2002-2003

DEN 1754.00
DEN 1866.24

Во форма достапна за нарачката

Мотоцикл Интегрирани Пак Сигнал Огледала Страна Rearview Огледало Пред LED Светло За Хонда CBR1000 RR 2004-2011 CBR954 RR 2002-2003 година Fitment : За Хонда CBR600 Ф1/F2/F3/F4/F4 I 1990-2006 За Хонда CBR600 RR 2003-2005 2007-2010 година За Хонда CBR900 RR 1993-2004 За Хонда CBR929 RR 2000-2001 За Хонда CBR954 RR 2002-2003 година За Хонда CBR1000 RR 2004-2011

Главните својства

боја:
Црна, Јаглерод
Име На Модел:
За Хонда CBR1000RR 2004-2011 CBR954RR 2002-2003
Објектот Должина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
ABS пластика + метал
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
F:
За Хонда CBR1000RR 2004-2011 CBR954RR 2002-2003
Име 1:
Мотоцикл Интегрирани Пак Сигнал Огледала
Име 2:
Огледала
Име 3:
Страна Rearview Огледало
Име 4:
страничниот ретровизор
Името 5:
мотоцикл огледало

Избор на купувачот