Земјоделски Комарец Стапица Светилка 220V 15W Photocatalyst Inhalant Комарец Убиец на УВ Светлина Молец-убиството Светилка УВА Контрола на Штетници
Ново

Земјоделски Комарец Стапица Светилка 220V 15W Photocatalyst Inhalant Комарец Убиец на УВ Светлина Молец-убиството Светилка УВА

DEN 2736.00
DEN 2879.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Wattage:
15w
Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Просечен Живот (часот):
15000
Број На Модел На:
GM950
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Гаранција:
1 година
Напон:
220V
Прозрачна Флукс:
/
Бренд Име:
ZHMZH
моќност:
15w
Фреквенција:
50/60Hz
Дадената област:
60 квадратни метри
големина на машина:
28cm*28.6 cm
Водоотпорен Ниво:
IP4
Фактор на моќност:
0.55

Избор на купувачот