Јагода Спиење Маска Усни Крем Крем Јадев Усна Plumper Подобрувач Витамин Нега На Кожата Ноќен Крем
Ново

Јагода Спиење Маска Усни Крем Крем Јадев Усна Plumper Подобрувач Витамин Нега На Кожата Ноќен Крем

DEN 132.00
DEN 161.28

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.Врз основа на досегашното искуство. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Јагода Спиење Маска Усни Крем Крем Јадев Усна Plumper Подобрувач Витамин Нега На Кожата Ноќен Крем
Објектот Спецификите
Предмет : Усна Маска
Нето Тежина : 20g
Карактеристики :
Ги отстранува мртвите клетки на кожата
Против стареење , анти winkles, анти подсечен, длабоко хидратантен
Се разредува усна брчките, втора усна боја
Крем текстура, деликатна и свиленкаста
Содржи јагода навлажнувачки состојки, додадете восок, витамин E и други хранливи материи
Забелешки :
1.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Се надевам на разбирање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Земавме овие фотографии од самите себе.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа". Имајте пријатен шопинг ден!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.

Главните својства

Употреба:
усна
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZBJZ
Тип:
усна маска
Број На Модел На:
усна маска
Состојка:
Isopropyl palmitate,octanoic киселина / capric триглицериди
Функција:
Ги отстранува мртвите клетки на кожата
Сертификат Број:
sdAgragreavasfdva
НЕТО-WT.:
20g
Употреба:
усна
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.11kg (0.24lb.)
Пакет Големина:
20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

Избор на купувачот