Jessup Четки 25Pcs Розово Злато/Црна Професионална Шминка Четки Поставите сочинуваат Четка Алатки за полнење Фондацијата Прав Blushes T155
Ново

Jessup Четки 25Pcs Розово Злато/Црна Професионална Шминка Четки Поставите сочинуваат Четка Алатки за полнење Фондацијата Прав

DEN 1543.00
DEN 1978.56

Во форма достапна за нарачката

4 cm Совет должина околу : 2,2 см
Се справи со тип : Дрво Коса тип : Синтетички влакна
Обликот на лицето форма со крем и прав производи
122 Petit Stippling
Четки должина околу : 15.5 cm Совет должина околу : 0. Продолжи испирањето се додека не остава боја.2 cm Совет должина околу : 1.6 см
Се справи со тип : Дрво Коса тип : природно-синтетички влакна
Accentuating и мешање во браздата
233 Крем Shader
Четки должина околу : 15.5 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : Синтетички влакна
Примена на крем сенки
234 Luxe Smoky Shader
Четки должина околу : 15.3 см
Се справи со тип : Дрво Коса тип : Синтетички влакна
Accentuating на браздата
226 Smudger
Четки должина околу : 16.6 cm Совет должина околу : 3.7 cm Совет должина околу : 0.6 см
Се справи со тип : Дрво Коса тип : Синтетички влакна
Се применуваат и се вклопуваат concealer
221 Мека Браздата
Четки должина околу : 16.4 cm Совет должина околу : 1.2 см
Се справи со тип : Дрво Коса тип : природно-синтетички влакна
Прецизен засенчување и мазнење на рабови
231 Petit Браздата
Четки должина околу : 15.2 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : природно-синтетички влакна
Се применуваат highlighter
106 Прав
Четки должина околу : 15.1 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : природно-синтетички влакна
Мешање и сенчење сенки во браздата
230 Молив
Четки должина околу : 16.6 см
Се справи со тип : Дрво Коса тип : Синтетички влакна
Детална примена на сенки
312 Детали Лагер
Четки должина околу : 15.
Jessup 25 Pcs Професионална Шминка Четки T155
Овој пакет вклучува 25 Pcs четки
101 Лице Definer
Четки должина за : и 17,5 см Совет должина околу : 4.8 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : Синтетички влакна
Се применуваат лабава и притисне прав
109 Лице Боја
Четки должина околу : 14.8 cm Совет должина околу : 4.5 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : синтетички влакна
Детални апликација и мешање на фондацијата
104 Баферот
Четки должина за : и 17,5 см Совет должина околу : 2.2 cm Совет должина околу : 1.2 см
Се справи со тип : Дрво Коса тип : природно-синтетички влакна
Тивко се вклопуваат и мазна сенки
228 Браздата
Четки должина околу : 16. Ќе забележите дека водата напуштање на затемнети четка од заштитна облога.
Jessup Убавина е посветена на обезбедување на најдобрите и најпосакуваниот козметички производи за секоја девојка и ќе им помогне да се постигне своите уникатна убавина.4 cm Совет должина за : 2.3 cm Совет должина околу : 1.7 cm Совет должина околу : 3.8 cm Совет должина околу : 0.7 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : природно-синтетички влакна
Се обликуваат и се применуваат во прав
103 Definer Баферот
Четки должина за : и 17,5 см Совет должина околу : 2.6 cm Совет должина околу : 1.5 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : Синтетички влакна
Се применуваат и се вклопуваат фондацијата, прав и минерална шминка
105 Потенцираат
Четки должина околу : 16. Место четки во топла вода.0 cm Совет должина околу : 0.6 cm Совет должина околу : 1.5 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : природно-синтетички влакна
над примената на сенки
223 Petit Око Blender
Четки должина околу : 15.
Како да Чистење на Вашиот Четки :
1.8 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : природно-синтетички влакна
Се применуваат крем руменило, concealer und highlighter
125 Stippling
Четки должина околу : 16.7 cm Совет должина околу : 1.5 cm Совет должина околу : 3. Името "Jessup" содржи "Jess" (од Џеси е името) и "нагоре" (значи живот ќе биде подобро). Исплакнете четки темелно со млаз вода.2 cm Совет должина за : 2. Нанесете мала количина на благ шампон да четки и работа во светлина пенливата.

Главните својства

Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
t155
Количина:
25pcs
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
15.2cm-17.5cm
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Бренд Име:
Jessup
Применуваат На:
Лице / Образ / Усна / Очи / Lash / Eyelash / Eyelid /Веѓа/Вратот
Употреба:
Make Up Artist / Студио/Подарок / Убавина Училиште / Home /Travel/Преносни
Пакет:
Добро спакувани од меур торба
Функција:
Про Контура / Кабуки / Меша / Истакнување /Base/Чистење
ОЕМ:
прифатете
Земја на потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Поседувате фабрика:
Yes
Продажба Метод:
Retail&Трговија На Големо&Dropshipping&Агент
Прилагодување:
Да, ве Молиме контактирајте со нас прв

Избор на купувачот