Моден GUOU Жените Луксузни Часовници Дами Види Дијамант Види Зголеми Златна Нараквица Жените го Гледа Часовникот relogio feminino saat
Ново

Моден GUOU Жените Луксузни Часовници Дами Види Дијамант Види Зголеми Златна Нараквица Жените го Гледа Часовникот relogio feminino

DEN 1152.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


GUOU Жените Часовници Модни Луксузни Дијамант Види Розово Злато Дами Види Жените Часовници Правоаголник Часовник relogio feminino saat
За Плаќање
* Ние го прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
* Ако не можете да't проверете веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испорака
** ВО СВЕТОТ НА ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
** Налози обработени навремено по плаќање на проверка.
** Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
** Сликите прикажани се не вистински објект и се за вашиот референца само.
** УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* * * Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
** Се должи на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање & Наплата
*** Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
*** Сите се вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
*** Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
*** Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За Гаранција
**** 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
**** Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
****Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
правоаголник
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
8.6 MM
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
20cm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
GUOU Часовници
Бренд Име:
GUOU
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
30мм
стоки:
Жените часовници
стоки тип:
Женските Часовници
Пол:
часовници за жени
Тип:
види
Објектот:
види жени
Производот:
Часовници
Производи:
часовникот
Тип На Објект:
reloj mujer
подарок:
saat
Тип На Производ:
relogio feminino

Избор на купувачот