YAOPEI Нови TPMS Сензор Гуми Притисок Мониторинг Систем За Ford F2GT-1A180-CB / F2GT-1A150-БЛАГАЈНИЧКИ 2014-2020
Ново

YAOPEI Нови TPMS Сензор Гуми Притисок Мониторинг Систем За Ford F2GT-1A180-CB / F2GT-1A150-БЛАГАЈНИЧКИ 2014-2020

DEN 796.00
DEN 959.04

Во форма достапна за нарачката


Нови TPMS Сензор Гуми Притисок Мониторинг Систем За Ford F2 GT-1 A180-CB / F2 GT-1 A150-БЛАГАЈНИЧКИ 2014-2020

Fitment :
За Форд :
2015-2016 За Ford Работ
2016 Година За Ford Explorer
2015-2016 За Ford F-150
2015-2016 За Ford Mustang
2016 година За Линколн MKX
Слика Покажува на TPMS Сензор :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress. 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Гаранција :
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.
3. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации :
1.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
2.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн . Инсталација и отстранување на производите се бара од страна на стручните лица да работат. ако поединците да купите сензор, исто така, треба да се најде локалните поправка продавница е квалификуван сервисен персонал да им помогне пред да можат да инсталирате и користите . Непрофесионален не се обидувајте да инсталирате или да се уништат. Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !

Главните својства

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Специјални Функции:
Стандард
Објектот Висина:
6cm
Име На Модел:
F2GT-1A180-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Објектот Должина:
7cm
Бренд Име:
YAOPEI
Материјал Тип:
Стандард
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Производителот Дел Број:
F2GT-1A180-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Тип:
tpms сензор
Другиот Дел Број:
F2GT1A180AB, F2GZ1A189A, TPMS35, F2GT-1A150-AB
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Дел Број:
F2GT-1A180-AB, F2GZ-1A189-А, TPMS-35
Осветленост Дел Број:
TPMS35, MRXAG2SZ3

Избор на купувачот