Beibehang Големи сопствена позадина подводниот свет делфин коралниот гребен ocean view децата соба во ЖИВО позадина мурали 3d позадина
Ново

Beibehang Големи сопствена позадина подводниот свет делфин коралниот гребен ocean view децата соба во ЖИВО позадина мурали 3d

DEN 739.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката

Не големина информации.Thankü толку многу. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. 3 s quare метар =3pcs . со истиот ролни од позадина.
Позадина на ЛОГОТО екранот
.8 m Висина = 1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на вашите e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. · Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 4-5stars. 2 s quare метар =2 парчиња. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други димензии? цел друг формат чекори : 1 : Изберете го соодветниот износ = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. ОК ширина x висина = квадратни метри (метри) Совет : Ако вашите нозе (во) ми даде информации ќе даде се пресмета точниот износ од редот на пример : треба да ѕид : Width = 2. не ролни од позадина. Купувачот цел различна количина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : вистински слики и фотографии покажуваат присуство на мала количина на боја отстапување потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Производ екранот
забелешка Ние продолжил да го L 'нарачка во рок од 7 дена по исплата е расчисти. trasmetteremocorrispondentepredefinito 12 фиксна големина.76m2 заокружување. ве молиме да ни каже. wallpaper mural. Други политики : · Ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки. 3 : пополнете ги деталите.

Главните својства

Димензии:
1 Квадратен метар цена
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
1 квадратен метар
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Големина:
15999503

Избор на купувачот