5X7ft Компјутер-печатени винил Фото потекло новороденче Фотографија backdrops за Фото студио Z-38
Ново

5X7ft Компјутер-печатени винил Фото потекло новороденче Фотографија backdrops за Фото студио Z-38

DEN 504.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Производство на сликата :
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам. Нема џеб на нејзиниот врв.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Референтна слика : (позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата)
Позадина стојат продава одделно
*Комбо сликата покажана не е да скала
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. Олово време е 1-2working дена,
pls бидете трпеливи за да добиете тоа. Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети.
Вашиот позитивен фидбек е најдобар охрабрување за нас. ако не се задоволни со трансакцијата,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните својства

Големина (мм):
100x150cm, 150x220cm, 150x250cm, 180x250cm, 180x300cm
Бренд Име:
MEHOFOTO
Број На Модел На:
Z-38
Материјал:
Платно
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
фотографија backdrops:
фото позадина
Големина (мм):
1500

Избор на купувачот