Тактички Кундакот Од Пушка Buttstock Образ Остатокот Пушка Акции Муниција Школка Најлон Списание Molle Торбичка Носителот
Ново

Тактички Кундакот Од Пушка Buttstock Образ Остатокот Пушка Акции Муниција Школка Најлон Списание Molle Торбичка Носителот

DEN 382.00
DEN 544.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Платно
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
боја:
Црна ,Тен,Зелена,КП,ACU

Избор на купувачот