78-6969-9893-5 Замена Проектор Светилка со Станбен за 3M X90 / X90w Проектори
Ново

78-6969-9893-5 Замена Проектор Светилка со Станбен за 3M X90 / X90w Проектори

DEN 1824.00
DEN 1920.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : 78-6969-9893-5
2)број на Моделот : За 3 M X90 / X90w

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
78-6969-9893-5
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
165 дена
Wattage:
285W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот