OCHSTIN Мажите Хронограф Види Мажите Спорт Види Авто Датум Кварц-Види Мажите Зглоб Види reloj relogio masculino erkek kol saati
Ново

OCHSTIN Мажите Хронограф Види Мажите Спорт Види Авто Датум Кварц-Види Мажите Зглоб Види reloj relogio masculino erkek kol saati

DEN 864.00
DEN 1727.04

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ NOTE : Сите Под-бира Можат да Работат И да се Види Е Хронограф види,Хронограф Време за еден час,По Хронограф Еден Час,На Хронограф Под-бира Ќе Престане да Работи,ве Молиме да знаат За Тоа Пред да Го Купат, ви Благодариме

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Хронограф,Авто Датум
Dial Дијаметар:
40mm
Бренд Име:
OCHSTIN
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Стил:
Спорт
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Број На Модел На:
GQ050C
Пол:
Мажи

Избор на купувачот