Црна ПВЦ Пушењето Цевка Тип на Батерија Терминал Чизми Ракави 8 Компјутери
Ново

Црна ПВЦ Пушењето Цевка Тип на Батерија Терминал Чизми Ракави 8 Компјутери

DEN 415.00
DEN 437.28

Во форма достапна за нарачката

Име на производ Батеријата Терминал Подигање Тип Агол Тип Пушењето во Облик на Цевка Големина M Материјал ПВЦ Одговара Терминал Кол.(не еластичен) 15mm / 0.59" Фит Кабел Кол.(не еластичен) 8mm / 0.3" Вкупната Димензија(Прибл.) 40 x 21 x 17mm / 1.6" x 0.8" x 0.7"(L*W*T) Боја Црна Тежина 28g Пакет Содржина 8 x Батеријата Терминали Подигање

Главните својства

Примена:
Осветлување

Избор на купувачот