2017 Нови Пристигнување Одлична Гроздобер Јасно Кубни Циркон Цвет Свадба Тиара CZ Булчински Кралицата Принцеза Церемонија Кралската Партија Круна
Ново

2017 Нови Пристигнување Одлична Гроздобер Јасно Кубни Циркон Цвет Свадба Тиара CZ Булчински Кралицата Принцеза Церемонија Кралската

DEN 1596.00
DEN 1679.52

Во форма достапна за нарачката


Ве Молиме Имајте На Ум :
Кутијата Во Слики Е За Фото Покаже Само.
На Кубен Тиара не доаѓаат Со Кутија.
Не Кутија,Само Тиара
Големина : 13cm*4.5 cm

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SLBRIDAL
Број На Модел На:
SL-GSHG705431029
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Тип:
Tiaras

Избор на купувачот