Булдог Сликарство Перница Покрие Памук, Лен Декоративни Pillowcase Стол Седиште Square45x45cm Перница Покрие Дом За Живеење Текстил
Ново

Булдог Сликарство Перница Покрие Памук, Лен Декоративни Pillowcase Стол Седиште Square45x45cm Перница Покрие Дом За Живеење Текстил

DEN 206.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена) Напомена : 1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела . 2. Тоа е дигитален печатени,Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн. вистинската боја може да биде малку поинаква од тоа се покажува во продавницата.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. АКО Вашата Цел Количина е повеќе од 20 парче(не за единечна Цена под 5$),Ние ќе ви обезбедиме Бесплатно Брза Испорака,Како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,EMS,E-EMS,EXPRESS,ИЛИ Некои Брзо Посебни бродски. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради различни мерка начини,таму ќе биде 1-2 cm отстапување на големина,може да ви љубезно разбирање 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 5 ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации

Главните својства

Големина:
450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
WELOS
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A1112
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Dobby
Шаблон Тип:
Животните

Избор на купувачот