Деца Бебе Девојки Чипка Petal Здолниште Лак Цвет Лето Здолниште Принцеза Цвеќиња insided Pleated бал Здолниште Деца Памучна Облека
Ново

Деца Бебе Девојки Чипка Petal Здолниште Лак Цвет Лето Здолниште Принцеза Цвеќиња insided Pleated бал Здолниште Деца Памучна Облека

DEN 248.00
DEN 302.40

Во форма достапна за нарачката


Деца Бебе Девојки Чипка Petal Здолниште Лак Цвет Лето Здолниште Принцеза Цвеќиња insided Pleated бал Здолниште Деца Памучна Облека Опис : Бебе девојка здолништа 1 set = 1 здолниште Пол : Девојки Материјал : Памук За Возраст : 3 T-6 T, Големина : 100/110/120/130
Големина Должина(cm) S=100=3 T 23 M=110=4 T 25 L=120=5 T 27 XL=130=6 T 29

Главните својства

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Чанг слатка
Силуета:
Бал
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Декорација:
Цвеќиња
Сезоната:
Лето

Избор на купувачот