TOSEEK Мат Целосна Јаглерод Aeor Интегрирани Handlebar Со 90/100/110/120mm Матични За Трки Патот Велосипед Handlebar 400/420/440mm
Ново

TOSEEK Мат Целосна Јаглерод Aeor Интегрирани Handlebar Со 90/100/110/120mm Матични За Трки Патот Велосипед Handlebar 400/420/440mm

DEN 2549.00
DEN 2832.00

Во форма достапна за нарачката


TOSEEK Целосна Карбонски Влакна Интегрирани Патот Велосипед Handlebar 3 K Мат Патот Велосипед Внатрешни Инсталации Пораст се Справи со Свиткана барови 400/420/440mm ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Патот велосипед јаглерод handelbar Материјал : 3 K Целосна Карбонски Влакна (Јапонија T800 висока јачина на карбонски влакна) Предници Дијаметар : 28.6 мм (Не се Погодни За 31.8 mm Предници со Дијаметар) Ширина : 400/420/440mm (на handlebar szie стандард ќе биде зависи од c-c големина) Финиш : 3 K мет заврши Произлегува Должина : 90/100/110/120mm Тежина : околу 370 ±20g Велосипед Тип : Патот Велосипед еден години гаранција за квалитет Помина EN EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Бренд Име:
EC90
Број На Модел На:
Нови
Употреба:
Патот Велосипеди
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Ширина:
401 - 500mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Компоненти:
Handlebar
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Материјал:
3K Целосна Карбонски Влакна
Предната Вилушка Дијаметар :
28.6 mm
Handlebar Ширина :
400/420/440mm
Произлегува Должина:
90/100/110/120MM
велосипед тип :
Патот Велосипед

Избор на купувачот