Новиот Јапонски Аниме Haikyuu!! Т-маица Nishinoya Yuu Cosplay Т Кошула Круг Јака Памук Кратко Sleeve Tees
Ново

Новиот Јапонски Аниме Haikyuu!! Т-маица Nishinoya Yuu Cosplay Т Кошула Круг Јака Памук Кратко Sleeve Tees

DEN 766.00
DEN 912.00

Во форма достапна за нарачката


Новиот Јапонски Аниме Haikyuu!! Т-маица Nishinoya Yuu Cosplay Т Кошула Круг Јака Памук Кратко Sleeve Tees
големина на табела (единица : cm 1inches=2.54 см)

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Бренд Име:
NSOKING
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve

Избор на купувачот