Мотоцикл Филтер за Воздух 35mm Почиста Менгеме-на 45 Степен Наведнуваат на Воздухот Филтри За Kawasaki Хонда Suzuki CRF
Ново

Мотоцикл Филтер за Воздух 35mm Почиста Менгеме-на 45 Степен Наведнуваат на Воздухот Филтри За Kawasaki Хонда Suzuki CRF

DEN 410.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Мотоцикл Филтер за Воздух 35mm Почиста Менгеме-на 45 Степен Наведнуваат на Воздухот Филтри За Kawasaki Хонда Suzuki CRF

Главните својства

Бренд Име:
MAIZHI
Име На Модел:
Филтри За Воздух
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
нерѓосувачки челик мрежа, гума доводното
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Избор на купувачот