YGK-023 104*28-95mm (WxH-D) надворешен хард диск електроника истиснување куќиште / алуминиум случај електронски кутија
Ново

YGK-023 104*28-95mm (WxH-D) надворешен хард диск електроника истиснување куќиште / алуминиум случај електронски кутија

DEN 163.20

Во форма достапна за нарачката

Производ Слики од Екструдиран Алуминиумско Куќиште За Електронски Производител
3. Нашата компанија покрива над 1,500 квадратни метри.Сертификати
Нашите Услуги
10. Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн,
на располагање да ни едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори .
A : Колку долго ќе трае ?
П : Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days .
Корист ќе добиете : Стабилен квалитет-доаѓаат од добро материјали и технологија.ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти
за вашиот разумен дизајн ударна позиција. Сите прашање ќе се справи со нив, во 24 часа.Линија За Производство
8. Пакет Бисер памук,пена агол,krabičkách условите за Испорака ПРОЗОРЦИ/DHL/Кина, воздухот пост/HK воздух пост време на Испорака 12-15days за рефус со цел ,7-10 дена за примерок ,1 ден за акции.Опис на производот од Екструдиран Алуминиумско Куќиште За Електронски Производител
Тип Цевка / Подели Материјал Алуминиум легура 6063 + Алуминиумски легури 5052 Големина W X H X L ( mm ) Заврши третман Sandblast/Четка,Елоксирани Боја Црна , Сребрена , Сива , Сина , Champange ,или Прилагодено Цена Ние имаме свои фабрика, така што ќе може да понуди повеќе конкурентна цена Quanlity Врвот чеша суровини,квалификуваните работници да се обезбеди добар квалитет на производите.Како да се Цел на Нашиот Производ?
1.Нашите Клиенти
9 . Површината за цртање, sandblasting, оксидација, печатење на екран и површински третман може да се прилагоди. Време на испорака-7-15 дена за масовно производство. Ние сме специјализирани во производство на алуминиумска шасија, алуминиум switch панел, DIY шасија засилувач панел, заштитени кутија, како и голем број на спецификација копчиња и машина нозе и така натаму.Откако ќе се потврди на цртежи,Ние ќе нареди factory организира производство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
A : можете Да ме испрати вашиот цртеж за нас ?
П : Цртежи од веб страната е само за референца, Повеќе точни информации и некои посебни барања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
OEM/ODM наредби се добредојдени.Нашиот дизајнер ќе го направи некој професионален цртеж на вашиот производ изгледот. Професионален дизајн тим и продажниот оддел за вашата услуга. Ние ќе ви ги понудиме најдобрите производи
и разумни цени. MOQ Ако има добра во парк, и не домување отворања, MOQ може да биде еден.Пакување & Испорака
Компанијата Информации
Foshan Nanhai Yonggu Хардверски Производи Фабрика е основана во 2004 година, кој се наоѓа во Nanhai Округ, Foshan Градот, Провинцијата Guangdong.
A : можете Да направите OEM цел ?
П : Залихи за вежба, печатење на екран или ласер, мора да ни обезбеди цртежи.OEM Услуга
Пакување & Испорака
6.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
11.Повеќе Производи за Вас да се Избере
4. за
комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок.Ние ќе се направи понуда база на вашиот цртеж, така што ќе може да го нарачате.
Забелешка : за Клиенти може да нареди сите примероци ние се стави или можете исто така имаат своја идеја,ние се нарачана производ снабдувач,па различен третман и намалување на дупки се достапни. Добредојдовте да Контактирате со Нас
. Добра услуга -задоволителна услуга пред и по продажбата. Начин на плаќање L/C,T/T,Paypal Снабдување Способност 100000 Парчиња/Месец Порта Гуангжу,Шенжен,Fo Shan
2.

Главните својства

Број На Модел На:
YGK-023
Бренд Име:
GOF

Избор на купувачот