Девојки, Момчиња Микрофон Микрофон Пеење Караоке Дете Смешно Подарок Музичка Играчка електронски instrumento музички голема
Ново

Девојки, Момчиња Микрофон Микрофон Пеење Караоке Дете Смешно Подарок Музичка Играчка електронски instrumento музички голема

DEN 107.00
DEN 125.76

Во форма достапна за нарачката


Девојки, Момчиња Микрофон Микрофон Пеење Караоке Дете Смешно Подарок Музичка Играчка
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Ова е неверојатна играчка микрофон за деца со вграден-во музиката. Одличен подарок за вашите деца и тие ќе сакаат тоа
Се создаде весела партија средина
Прекрасна идеја за подарок
Потреби мал шрафцигер за да го отворите завртката на капакот на батеријата (не се вклучени)
Потребни 2 АА ОД 1,5 V батерии (не се вклучени)
На моќ/исклучување
Боја : Црна
Материјал : Пластика
Должина : 19cm/7.5"
1 PC Девојки и Момчиња Микрофон Микрофон Пеење Караоке Дете Смешно Подарок Музичка Играчка(без мало пакет)

Главните својства

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Nondrawable,Образовни,Електронски
Бренд Име:
MUQGEW
Материјал:
Пластични
Предупредување:
no
Број На Модел На:
Микрофон
Играчка Тастатура Тип:
Младата Игра Тип
Количина:
1 buc
Играчка Музички Инструмент Тип:
Микрофон
Тип:
Микрофон

Избор на купувачот