Оригинални и Нови 7inch LCD екран HL070TN93 HL070TN за таблет компјутер бесплатен превозот
Ново

Оригинални и Нови 7inch LCD екран HL070TN93 HL070TN за таблет компјутер бесплатен превозот

DEN 959.00
DEN 1296.00

Во форма достапна за нарачката


1___

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
htytech
Број На Модел На:
HL070TN93
верзија:
истата слика

Избор на купувачот